no list of cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

شرایط و ضوابط

[vc_row][vc_column][vc_zigzag][vc_column_text]

شرایط و قوانین:

ضوابط انصراف از خرید:

1-1 مهلت انصراف از خرید کالاها 3 ساعت بعد از زمان خرید میباشد.

2-1 انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که حتی از بسته بندی موبایل سبزآبی نیز باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه موبایل سبزآبی ، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد.

3-1 درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با موبایل سبزآبی ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و به آدرس دریافت کننده مورد نظر موبایل سبزآبی اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط موبایل سبزآبی وجه کالا ظرف مدت  72 ساعت کاری  به خریدار مسترد میگردد.

4-1 در صورت انصراف از خرید تمامی هزینه‌های محقق شده از جمله هزینه نقل و انتقال وجه توسط بانک، پردازش سفارش، بسته بندی، ارسال، بیمه حمل‌و‌نقل، بازگشت کالا و به طور کلی هر گونه هزینه‌ای که توسط موبایل سبزآبی جهت آن سفارش پرداخت شده باشد، صرف‌نظر از اینکه سفارش توسط موبایل سبزآبی ارسال شده باشد یا خیر از مبلغ کل سفارش کسر و باقی مانده توسط موبایل سبزآبی تسویه می‌گردد.

 

ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا:

1-2 چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

2-2 هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با موبایل سبزآبی میباشد.

3-2 در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با موبایل سبزآبی جهت استرداد کالا اقدام نماید.

4-2 چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند 2-3 حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

 

چگونگی استرداد کالا توسط خریدار:

1-5 در صورت نیاز به استرداد کالا به هر دلیل، خریدار ابتدا مراتب را با بخش فنی موبایل سبزآبی مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد و همچنین پس از تکمیل فرم استرداد کالا در سایت، کالای خریداری شده را همراه با کارتن یا جعبه اصلی و کلیه تجهیزات به همراه فاکتور فروش مربوطه از طریق پست پیشتاز و فقط به آدرس مورد نظر بخش فنی ارسال می دارد. در صورت ارسال ناقص لوازم، تجهیزات و مدارک کالا و بخصوص فاکتور فروش و یا آسیب به کالا و لوازم همراه آن، امکان استرداد کالا وجود نخواهد داشت.

2-5 با توجه به اینکه موبایل سبزآبی فقط مسئولیت استرداد وجه سفارشاتی که اقلام آن به صورت صحیح و سالم دریافت شده و باز و استفاده نشده باشند را بر عهده دارد، استرداد کالا توسط مشتری فقط در صورتی امکان‌پذیرست که به کالا و لوازم جانبی همراه آن آسیبی وارد نشده باشد. به‌عبارت دیگر، در صورت بروز اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط‌ و خش، ضربه‌دیدگی و کلیه مواردی که در نتیجه نگهداری و ارسال نادرست کالا توسط خریدار ایجاد می‌شود، امکان استرداد کالا را از بین خواهد برد. همچنین، مسئولیت ارسال و رساندن کالا با هر روشی بصورت صحیح و سالم بدست موبایل سبزآبی بر عهده مشتری خواهد بود؛ لذا پیشنهاد می‌شود از بسته‌بندی مناسب و بیمه مرسوله استفاده گردد.

3-5 لازم بذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استرداد کالا را سلب خواهد نمود.

4-5 لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی ثانویه و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد، جهت اطمینان از این موضوع خریدار میتواند از همان بسته بندی ثانویه موبایل سبزآبی (در صورت سلامت و امکان) یا بسته بندی مشابه آن استفاده نماید؛ مسئولیت هر گونه آسیب به کالا در فرآیند بازگشت به عهده مشتری می باشد.

تبصره : قابل ذکر است محصولاتی که با گارانتی رسمی عرضه می‌شود شامل یک روز مهلت تست و استرداد نمی‌گردد.

 

نکته: نهایت زمان برای لغو سفارش پس از پرداخت مبلغ کل تنها 3 ساعت میباشد و بعد از این زمان سفارش دیگر قابل لغو نیست.

تنها پس از گذشت 10 ساعت از سفارش شما محصول بسته بندی و توسط پست پیشتاز به آدرس انتخابی شما ارسال خواهد شد.

تمامی محصولات فروشگاه موبایل سبزآبی دارای 24 ساعت مهلت تست فنی میباشد.

برای پیگیری وضعیت سفاراشت خود میتوانید به قسمت پیگیری سفارشات داخل سایت موبایل سبزآبی مراجعه کنید.[/vc_column_text][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row]